lip 11 2021

1. Jak słyszeliśmy w okolicznościowym liście Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego w naszej diecezji rozpoczyna się nowenna w intencji Kościoła i Ojczyzny przed beatyfikacją Sługi Bożego Kard. Stefana Wyszyńskiego. W ramach tej nowenny codziennie będziemy przypominać jedno zdanie z nauczania Ks. Kardynała, a w każdą sobotę 40 minut przed Mszą św. będzie różaniec wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu z rozważaniami w oparciu o teksty Kard. Wyszyńskiego.
  3. W poniedziałek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
  4. We wtorek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta,
  5. W czwartek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła,
  6. W piątek – wspomnienie NMP z Góry Karmel.
  7. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. Młodzieży bierzmowanej przypominam o uzupełnieniu indeksu.
  9. Zakończył się pierwszy etap wyborów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Oddano 90 głosów na 25 osób. W tym lub przyszłym tygodniu postaram się skontaktować z osobami na które oddano głosy.