06 2024

1 Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.00 i o 16.00 w niedziele. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 procesja różańcowa do 4 ołtarzy.

2 W tym tygodniu:

– w poniedziałek – wspomnienie NMP Różańcowej,

– w środę – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa,

-w czwartek – wspomnienie bł. Marii Angeli Truszkowskiej.

3 Spotkanie Braterstwa Chorych będzie w środę o godz. 9.00 w budynku Usług Socjalnych koło szkoły Podstawowej nr 1.

4 W II piątek miesiąca wypominki za zmarłych z Koronką do miłosierdzia o godz. 16.20 i Msza św. w intencji wypominanych.

5 W piątek po Mszy św. zapraszam młodych ludzi, którzy chcieliby włączyć się we wspólnotę młodzieży naszej parafii. Proponujemy program Grup Apostolskich. Daje on szansę pogłębienia swojej wiary, a we współczesnym zamęcie religijno- moralnym pomaga odnaleźć Boga.

6 W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł z naszej parafii sp. Marek Proszek. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…