sie 04 2019

18 Niedziela Zwykła – 4.08.2019

Ogłoszenia parafialne 18 Niedziela Zwykła

18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 4.08.2019

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii p. Katarzynę Jawor świecką misjonarkę pracującą w Peru. Po Mszy św. można wesprzeć ofiarą misje prowadzone przez Kościół Katolicki, a także kupić pamiątkę z Ameryki Południowej.
  • We wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego
  • W czwartek – wspomnienie św. Dominika prezbitera
  • W piątek – święto św. Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy
  • W sobotę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
  1. W środę po Mszy św. wieczornej będzie katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych tych dzieci, które w najbliższym czasie przyjmą chrzest święty. W drugą niedziele miesiąca na Mszy o godz. 11.00 będzie uroczysty chrzest święty.
  2. Wójt naszej gminy pan Piotr Hajduk serdecznie zaprasza na Dożynki Gminne, które odbędą się dnia 11 sierpnia br. na terenie Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Pcimiu. Dożynki rozpoczną się Mszą św. o godz. 13.30 w kościele parafialnym pw. Św. Mikołaja w Pcimiu. Szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej Gminy Pcim.