sie 24 2019

21 Niedziela Zwykła – 25.08.2019

21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08.2019

1. W naszej parafii serdecznie witamy siostrę Martynę, która będzie pełniła funkcję zakrystianki i zastąpiła s. Wirginię. Życzymy siostrze Bożego błogosławieństwa, życzliwości ludzi i spełnienia w pracy ku chwale Pana Boga.
• W poniedziałek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
• We wtorek – wspomnienie św. Moniki
• W środę – wspomnienie św. Augustyna biskupa i Doktora Kościoła
• W czwartek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
3. Zapraszamy na stronę internetową naszej parafii. Adres strony: www.parafiastroza.pl Można na niej znaleźć podstawowe informacje o parafii: historię, terminy odprawiania Mszy św., funkcjonowanie kancelarii, intencje i ogłoszenia parafialne. To na razie, ale w przyszłości mam nadzieję, że będzie więcej informacji i zdjęć z życia naszej parafii. Myślę, że dzięki niej łatwiej dotrą do was informacje. Przy tej okazji bardzo dziękuję pewnej osobie, chcącej zachować anonimowość, która stworzyła tę stronę dla naszej parafii zupełnie gratisowo. Bóg zapłać.
4. W przyszłą sobotę będzie coroczna pielgrzymka Służby liturgicznej i oazy do Kalwarii Zebrzydowskiej na zakończenie wakacji. Z naszej parafii planujemy wyjazd dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w grupy parafialne: KSM, scholę, oazę i służbę liturgiczną. Informacje u opiekunów grup. Zapisy tylko do poniedziałku. Czasu więc jest niewiele.