31 2021

31 Niedziela Zwykła – Uroczystość Poświęcenia Kościoła – 31.10.2021

1. Dziś uroczystość Poświęcenia Kościoła po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiew: Ciebie Boga Wysławiamy. O godzinie 16.00 ostatnie nabożeństwo różańcowe.
  2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i wyjątkowo o 14.00. Po tej mszy św. będzie procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych. Natomiast o godz. 19.00 będzie na cmentarzu różaniec, który ofiarujemy za zmarłych. Serdecznie zapraszam.
  3. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. To dzień szczególnej modlitwy za naszych braci i siostry cierpiących w czyśćcu. Msze święte w ten dzień o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień zaduszny można zyskać odpust zupełny, który można ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.  Aby zyskać odpust zupełny trzeba spełnić następujące warunki: należy nawiedzić świątynię, odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz wypełnić inne warunki takie jak: stan łaski uświęcającej, komunia św. i modlitwa według intencji Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada można też zyskać odpust nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.
  5. W najbliższym tygodniu codziennie Msze św. o godz. 17.00. O 16.30 będą czytane wypominki jednorazowe i będzie modlitwa różańcowa za wypominanych.
  6. Wypominki roczne będą natomiast czytane przez cały rok w II piątek miesiąca wraz z modlitwą różańcową, po niej będzie Msza św. w intencji wypominanych.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź święta w piątek godz. 16.00. Ponadto spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św.
  8. Wizyta u chorych w czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00.
  9. W I sobotę o godz. 16.00 spotkanie Róż Różańcowych; konferencja i modlitwa za zmarłych.