lis 28 2021

1 Niedziela Adwentu

1. Rozpoczynamy Adwent czas przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, ale też czas przygotowania na przyjście Zbawiciela na ziemię. Zapraszamy na Roraty, które będą codziennie w tygodniu o godz. 17.00. Codziennie też przez cały adwent będzie Msza św. o godz. 7.00.
  3. We wtorek – święto św. Andrzeja Apostoła,
  4. W piątek – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego.
  5. W poniedziałek i w środę po Mszy św. wieczornej zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na kolejne spotkanie.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św. i w piątek od godz. 16.00.
  7. Odwiedziny chorych w czwartek od strony Małej Gromady i piątek od Trzebunki. Początek od godz. 9.00.
  8. W sobotę zapraszam na modlitwę i adorację Róże Różańcowe na godz. 16.00.
  9. W dzisiejszą niedzielę młodzież z naszego parafialnego KSM organizuje kiermasz ozdób adwentowych wykonanych własnoręcznie. Można kupić wieńce adwentowe, kalendarze adwentowe w Formie słoików z cytatami z Pisma św. lub z zadaniami do wykonania i inne ozdoby. Dochód ze sprzedaży tych rzeczy zostanie przeznaczony na przygotowanie Szlachetnej Paczki dla rodziny Pana Marka, który w tym roku stracił żonę i sam wychowuje dwie córki. Jego niepełnosprawność uniemożliwia mu znalezienie stałej pracy. Rodzina potrzebuje prysznica żeby dokończyć łazienkę, której do tej pory nie było w domu.
  10. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w ubiegłą  niedzielę na pomoc dla imigrantów. Zebraliśmy 1238 zł 50 gr. Pieniądze zostały przelane na konto Caritasu, który zajmuje się pomocą imigrantom.
  11. W związku z pandemią i jej IV falą przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, o konieczności noszenia maski w kościele i o tym, że według aktualnych zasad w kościele może być 75% zajętych miejsc, ale w tę liczbę nie wliczają się osoby zaszczepione.
Live Preview