gru 12 2021

3 Niedziela Adwentu

1. Zapraszamy na roraty od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.
  2. W poniedziałek i w środę po Mszy św. wieczornej zapraszam młodzież na spotkanie przygotowujące do bierzmowania.
  4. W poniedziałek – wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy,
  5. We wtorek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i Doktora Kościoła.
  6. Przedświąteczne odwiedziny chorych będą w czwartek od strony Małej Gromady, a w piątek od strony Trzebuni. Początek jak zawsze od godz. 9.00. Jeśli ktoś czułby obawę przed odwiedzinami w związku z epidemią to proszę poinformować o tym telefonicznie.
  7. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu potrwa od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św.
  8. Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. W tym roku również nie będzie całodniowej spowiedzi parafialnej. Proszę więc nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę, bo nie zdołamy wtedy wszystkich w krótkim czasie wyspowiadać. Spowiedź pół godziny przed Mszą świętą.
  9. Są nowe obostrzenia związane z epidemią covid’19. I tak: do wtorku 14 grudnia może nas być w kościele 50% , do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione posiadające certyfikat, natomiast od 15 grudnia limit wynosi tylko 30% obłożenia kościoła. Do limitu nie wlicza się osób zaszczepionych. Obowiązuje także maseczka zakrywająca usta i nos.