sty 02 2022

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca dlatego po każdej Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło.
  3. W czwartek po Mszy św. o godz. 11.00 zostaną wystawione jasełka pt. „Kędy droga prowadzi” przygotowane przez dzieci naszej parafii.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od 16.00.
  5. Spotkania kolędowe na Mszy św. o godz. 17.00:
  6. W poniedziałek 3.01 – zapraszam mieszkańców ról: Szóstkowo, Mosnowo, Gierczyno, Klaklino, Klubino i Działy
  7. We wtorek 4.01 – role: Protasowo, Niedźwiedziowo, Jeleniowo, Żabowo Górne i Dolne, W Potoku i We Młynie
  8. W przyszły poniedziałek 10.01 – role: Zagroda, Firkowo I, Sekółowo Górne, Balowo, Zawale, Mirkowo,Żołądkówka, Płaczkowo, Mirochnowo i Klaklowo.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Zarząd OSP Stróża informuje, że w dniu 9.01.2022 w budynku OSP Stróża o godz. 9.00 odbędzie się zebranie statutowe. Celem zebrania jest omówienie spraw bieżących. Wszystkie druhny i druhów zapraszamy. Zarząd OSP.