sty 16 2022

2 Niedziela Zwykła – 16.01.2022

1. W dniach od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
  3. W poniedziałek – wspomnienie św. Antoniego, opata,
  4. W środę – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa,
  5. W piątek – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
  6. Na Msze św. kolędowe w tym tygodniu o godz. 17.00 zapraszam:
  7. W poniedziałek (17.01) – mieszkańców ról: Słowikówka, Wierciakowo, Mleczkowo, Jamrozówka, Turpyłowo, Hajdukowo, Ziębowo, Niwa, Psiarka, Zarąbki, Klimasowo, Górniakowo, Cupinowo i Na Brzyzecku,
  8. We wtorek (18.01): Mirkówka, Poddziele, Zawale, Totowo, Witkówka, Klubowo, Swachtowo, Szewcówka, Wątorowo, Moskalowo, Marytowo, Pod Górą, Kowalowo, Podgóra, Mętelowo, Spyrowo i Wójcikowo, Swachtówka
  9. W czwartek (20.01): Domy u Jazu, Mała Gromada, Waniówka, Kępa 2, Niwa, Proszkówka.
  10. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do wieczornej Mszy św.
  11. Bierzmowanie w tym roku będzie 21 czerwca o godz. 17.00. Sakramentu udzieli Ks. Abp Marek Jędraszewski.
  12. Bardzo dziękuję strażakom, którzy wczoraj bardzo sprawnie wycięli drzewa, na które mieliśmy pozwolenie od Małopolskiego Konserwatora Zabytków i posprzątali po wycince. Bóg zapłać. Mam nadzieję, że dostaniemy pozwolenie na dalsze pracy wokół kościoła. Odpowiednie dokumenty zostały złożone do Małopolskiego Konserwatora Zabytków, który ma pieczę nad wszystkimi zabytkami w naszym województwie.

Ogłoszenie społeczne:

Lecznica Zwierząt w Myślenicach informuje, że 19 stycznia w Stróży będzie szczepienie psów przeciw wściekliźnie. Miejsca szczepień i godziny podane są na afiszach.