sty 24 2022

1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako niedziela Słowa Bożego. Kościół chce zwrócić naszą uwagę na Biblię i jej znaczenie dla naszego życia religijnego, rozwoju naszej wiary, naszego słuchania tego co Bóg ma nam do powiedzenia.
  3. W poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i Doktora Kościoła,
  4. We wtorek – święto nawrócenia św. Pawła,
  5. W środę – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa,
  6. W piątek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i Doktora Kościoła.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiary złożone przy okazji spotkań kolędowych w imieniu swoim, pana organisty i ministrantów. Bóg zapłać.
  8. W związku z dużą ilością zachorowań na koronawirusa przypominamy o środkach ostrożności: w kościele należy nosić maseczki zakrywającej usta i nos oraz obowiązuje limit – może być 30% obłożenia kościoła. Do tego nie wliczają się osoby zaszczepione. Jeśli ktoś ma infekcję to niech lepiej skorzysta z transmisji Mszy świętej.