sty 31 2022

1. Odwiedziny chorych w czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00. Jeśli ktoś z odwiedzanych czułby obawę przed wizytą z powodu dużej ilości zakażeń i nie chciał na razie odwiedzin to proszę zgłosić to telefonicznie.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą świętą oraz w piątek od godz. 16.00.
  4. W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera
  5. W środę – Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to też Dzień Życia Konsekrowanego. Składka z tego dnia będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
  6. W sobotę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.
  7. 2 lutego na godz. 18.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii świętej i ich rodziców. Będzie to dodatkowa Msza św. tylko dla dzieci komunijnych i ich rodziców. To w związku z większą liczbą zachorowań, aby nie gromadzić zbyt wiele osób na Mszy św.
  8. Spotkania dla bierzmowanych, które miały rozpocząć się po feriach rozpoczniemy po zakończeniu nauczania zdalnego czyli po 27 lutym.
  9. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w kościele: maseczka zakrywająca usta i nos, tylko 30% osób niezaszczepionych, osoby zaszczepione nie są wliczane do tej liczby i osoby przeziębione niech raczej skorzystają z transmisji medialnych Mszy św.

Ogłoszenie społeczne

Koło Gospodyń Wiejskich w Stróży bardzo przeprasza, ale spotkania biesiadnego, które miało się odbyć 5 lutego nie będzie ze względu na duży przyrost zachorowań na covid’19. O terminie przełożonego spotkania poinformujemy później.