kw. 18 2022

Poniedziałek Wielkanocny

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim tym, przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego: osobom, które udekorowały kościół, posprzątały na święta, służbie liturgicznej, scholi i młodzieży z KSM-u za oprawę muzyczną, strażakom z uroczystą asystę, panom niosącym baldachim, panu  organiście i wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w uroczystościach. Bóg zapłać.
  2. Przypominamy, że od Wielkanocy msze św. popołudniowe są odprawiane w niedzielę o godz. 17.00, a w tygodniu o godz. 18.00. Zmienia się też czas pracy kancelarii parafialnej: w środy będzie otwarta od godz. 16.00 do 17.00, a w piątek od godz. 19.00 do 20.00.
  3. Od wielkiego piątku trwa Nowenna przed Uroczystością Bożego Miłosierdzia. Dziś będzie po wieczornej Mszy św. i w tygodniu również po Mszach św.
  4. W piątek z racji oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Dzieci, które uczęszczały na Drogi Krzyżowe i zbierały naklejki na planszę niech przyniosą te plansze, podpisane w przyszłą niedzielę.