maj 08 2022

4 Niedziela Wielkanocna

1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane o godz. 17.00 w niedziele i o 18.00 w dni powszednie.
  3. W środę 11 maja przypada 3 rocznica śmierci ks. Proboszcza Wiesława Hajto. Wieczorem odprawimy Mszę św. w jego intencji, a po niej złożymy kwiaty na jego grobie.
  4. W II piątek miesiąca różaniec za zmarłych, których wypominamy w rocznych wypominkach o godz. 17.20 i Msza św. w ich intencji.
  5. W tym tygodniu będą próby przed rocznicą I komunii św. w poniedziałek o godz. 16.30, a przed I komunią św. w czwartek również o 16.30.
  6. Dziś po Mszy św. wieczornej na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszam.
  7. W najbliższą niedzielę, tj. 15 maja będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt „Podaruj wykształcenie młodzieży z obozu dla uchodźców w Palabeku”, którego celem jest wsparcie rozwoju talentów  zdolnej młodzieży i szansa na lepszą przyszłość.  Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na stronie wolontariatu: https://swm.pl/projekty/podaruj-wyksztalcenie-mlodziezy-z-obozu-dla-uchodzcow-w-palabek/