sty 05 2020

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – 3 Króli. Msze święte jak w niedzielę. Na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Zgodnie z prośbą ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego po Mszach świętych będzie składka do puszek na pomoc dla dzieci w Syrii.
  3. W środę katecheza przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych dzieci, które w drugą niedziele stycznia przyjmą chrzest święty. Zapraszamy również osoby, które zostały poproszone o to by zostać rodzicami chrzestnymi. Po katechezie i spełnieniu wymaganych warunków otrzymają dokument, dzięki któremu będą mogli zostać chrzestnymi.
  4. Bardzo proszę, aby miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, które są przed kościołem nie były zajmowane przez osoby do tego nieuprawnione. Te miejsca są dla tych, którym trudno się poruszać i mają ułatwić tym osobom dotarcie do kościoła. Zdrowych i silnych zachęcamy do krótkiego spacerku z parkingów koło cmentarza lub koło sklepów.
  5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
  • 7 stycznia we wtorek od godz. 10.00 role: Kowalowo, Mętelowo, Spyrowo
  • 8 stycznia w środę od godz. 10.00 role: Wójcikowo, Domy u Jazu, Domy dołem łącznie z leśniczówką
  • 9 stycznia w czwartek od godz. 10.00 role: Mała Gromada od p. Szildera do szkoły łącznie
  • 10 stycznia w piątek od godz. 10.00 role: Waniówka, Kępa, Niwa, zakończenie u p. Miętków
  • 11 stycznia w sobotę do godz. 9.00 role: Domy u Granic, p. Marian Szilder, p. Pietrzakowie, p. Sikorscy, p. Szymańscy, p. Firkowie, p. Chorabowie, p. Pietrzakowie, p. Żabowie, zakończenie u p. Marka Hajdasa
  • 13 stycznia w poniedziałek od godz. 10.00 role: Siudmowo, Bąkowo, Paskówka, zakończenie u p. Elżbiety Lis
  • 14 stycznia we wtorek od godz. 14.00 role: Słowikowo, wszystkie domy do p. Józefa Wątora