lip 03 2022

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu
  2. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. O godz. 17.20 będą wypominki, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
  3. Od 10 do 16 lipca będzie 39 Pielgrzymka Piesza z Trzemeśni na Jasną Górę. Szczegóły na plakacie przed kościołem.
  4. Na plakacie są też informacje o Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiary i wiedzy religijnej.

Ogłoszenie społeczne:
   Firma KLGS Sp. z o.o. w Pcimiu produkująca techniczne detale z tworzyw sztucznych dla motoryzacji oraz części do AGD w związku z planowaną rozbudową zakładu zatrudni absolwentów szkół zawodowych, techników oraz szkół wyższych, jak również osoby gotowe do przyuczenia do zawodu np. operator frezarek CNC, ustawiacz numerycznych wtryskarek, elektromechanik. Firma oferuje stabilne zatrudnienie, dobre warunki pracy i pomoc w rozwoju zawodowym.
Szczegóły na ulotkach znajdujących się na stoliku pod chórem.