lip 31 2022

1. Przed nami sierpień miesiąc trzeźwości. W tym czasie módlmy się gorącą za naszych braci i siostry uzależnionych od alkoholu, narkotyków i innych używek, aby z Boża pomocą znaleźli w sobie odwagę i siły do walki z nałogiem. Módlmy się za młodzież i dzieci, aby alkohol ich nie zniszczył i by nie stracili swojej wolności z powodu złych i głupich wyborów.
  3. W poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,
  4. W czwartek – wspomnienie św. Jana Vianneya
  5. W sobotę – święto Przemienienia Pańskiego.
  6. W czwartek około godz. 16.00 będziemy gościć pieszą pielgrzymkę. Która z Mszany Dolnej zmierza Na Jasną Górę. Pielgrzymi tradycyjnie zatrzymają się na krótki odpoczynek w szkole.
  7. Wizyty u chorych w czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00.
  8. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i w piątek od godz. 17.00.
  9. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 spotkanie Róż Różańcowych i wspólna modlitwa przed Najświętszy Sakramentem.
  10. W przyszłą niedzielę na uroczystej Mszy św. o godz. 11.00 będziemy modlić się w intencji Sióstr Felicjanek obchodzących 50 lecie życia zakonnego: s. Bernadetty Słowik, s. Noemi Mirochna, s. Bonawencji Klimas, s. Benedetty Płoszczyca, s. Aliny Płoszczyca, s. Celestyny Guspiel, s. Rafaeli Dziadkowiec z zakonu norbertanek oraz s. Ezechieli Piaseckiej , która obchodzi 25 lecie życia zakonnego.
  11. Bóg zapłać za ofiary złożone przy poświęceniu samochodów. Zebraliśmy 1035 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto MIVA Polska, na zakup pojazdów dla misji.