sie 14 2022

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto obowiązkowe. Msze św. jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.
  2. Decyzją władz zakonnych z naszej parafii na inne placówki odchodzą siostry: Cecyliana, Ewangelina i Wirginia. Msza św. w intencji sióstr będzie w środę. Chcemy podziękować siostrom za ich pracę w naszej parafii i modlić się o Boże błogosławieństwo w ich nowych miejscach  pracy i służby.
  3. W środę święto św. Jacka.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Od godziny 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, które potrwa do wieczornej Mszy św.
  5. W sobotę wspomnienie św. Bernarda.
  6. W piątek w sobotę i w niedzielę w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędą się uroczystości maryjne związane z Wniebowzięciem NMP. Dróżki ku czci Najświętszej Maryi Panny będą w piątek i w sobotę. Grupa z naszej parafii wychodzi spod klasztoru o godz. 7.00. W piątek i w niedzielę zapraszamy do asysty. Dzieci, które wezmą udział w tym wydarzeniu niech zabiorą z kościoła poduszki.