sty 12 2020

Niedziela Chrztu Pańskiego

• W dzisiejszą niedzielę kończy się okres Narodzenia Pańskiego. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dekoracji świątecznych w naszym kościele. Bóg zapłać za poświęcony czas, pracę i wysiłek włożony w to, by nasz kościół pięknie wyglądał na święta.
  • W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00.
  • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędą się jasełka, które przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 i schola parafialna. Zapraszamy.
  • Również w przyszłą niedzielę Zapraszam na spotkanie opłatkowe Radę Duszpasterską. Odbędzie się o godz. 17.00 na plebanii.
  • Na pomoc dla sierot z Syrii, które znajdują się pod opieką abp. Jana Abdo Abracha z Kościoła greko-katolickiego obrządku melchickiego zebrano 3704 zł 10 gr i 10 euro. Bóg zapłać za ofiarność. Pieniądze zostały przelane na wskazane konto.
  • Kolęda w tym tygodniu:
  • W poniedziałek 13 stycznia od godz. 10.00 role: Siudmowo, Bąkowo, Paskówka, Zakończenie u p. Elżbiety Lis
  • We wtorek 14 stycznia od godz. 14.00: Słowikowo, wszystkie domy do p. Józefa Wątora
  • W środę 15 stycznia od godz. 10.00: rozpoczęcie kolędy od p. Szczurkowej, Płoszczycowo, Piszczkowo, Kurkówka, Mądrowo, zakończenie u p. Hodurek
  • W czwartek 16 stycznia od godz. 10.00: rozpoczęcie pod Rogowem od p. Swachty, Wątorów, domy koło Zakopianki, do p. Hodurków, Mirochnowo, Żołądkówka, zakończenie u p. Ulman
  • W piątek 17 stycznia od godz. 10.00 role: Klaklowo i Rogowo
  • W sobotę 18 stycznia od godz. 9.00 role: Mirkowo, Balowo, Sekułowo, zakończenie u p. Wacława Śliwy
  • W poniedziałek 20 stycznia od godz. 10.00: Firkowo, Zagroda do p. Czesława Wątora we młynie, Domy w Potoku, Żabowo górne i Żabowo Dolne
  • We wtorek 21 stycznia od godz. 10.00: Firkowo, Jopkowo, Jeleniowo, Niedźwiedźiowo, zakończenie u p. Marka Swachty

Ogłoszenie społeczne na prośbę lecznicy Zwierząt w Myślenicach:

15 stycznia w Stróży odbędzie się szczepienie psów przeciw wściekliźnie w następujących punktach:

Godz. 8.30 – Małogoszcz

Godz. 9.00 – Klaklinowo

Godz. 9.30 – koło strażnicy

Godz. 10.15 – Rogowski Potok przy starej Zakopiance

Godz. 10.40 – przed mostem za p. Hajdasem

Godz. 11.15 – na roli Mleczkowo

Godz. 11.45 – przy zielonym domku.

Koszt szczepienia 30 zł.