wrz 11 2022

1. Dziś rozpoczyna się XII Tydzień Wychowania, którego mottem są słowa Jezusa z ewangelii św. Jana: „Ja Jestem drogą, prawdą i życiem.” Zachęcamy do modlitwy w intencji dzieci, młodzieży, wychowawców i trudnego procesu wychowania.
  3. We wtorek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
  4. W środę – święto podwyższenia Krzyża Świętego,
  5. W czwartek – NMP Bolesnej,
  6. W piątek – wspomnienie męczenników: Korneliusza papieża i Cypriana biskupa.
  7. W III piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  8. W sobotę o godz. 9.00 zbiórka ministrantów, a o 10.00 zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
  9. Rodzice Kuby serdecznie dziękują za ofiary do puszek złożone 2 tygodnie temu na rehabilitację ich dziecka. Zebrano 2704 zł i 78 gr. Bóg zapłać. Msza św. w intencji ofiarodawców będzie odprawiona najbliższą środę o godz. 18.00.
  10. W piątek koło kościoła pojawiły się nowe znaki zakazu zatrzymywania się i postoju. Proszę zwrócić na nie uwagę, bo może to kosztować mandatem. W najbliższym tygodniu spróbuję się dowiedzieć dlaczego tak drastycznie zmieniono organizację ruchu koło kościoła. Zachęcam do korzystania z parkingów przy cmentarzu i koło sklepów.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Zarząd OSP Stróża informuje, że w dniu 18.09.2022 r. odbędzie się zebranie statutowe o godz. 9.00 w budynku OSP Stróża. Cel zebrania sprawy bieżące. Wszystkie druhny i druhów zapraszamy. Zarząd OSP Stróża.