02 2022

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Nabożeństwa różańcowe są w niedziele o godz. 16.00 i w tygodniu o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej. Kościół ofiaruje odpust zupełny wszystkim, którzy odmówią 5 tajemnic różańca wraz z rozważaniem tajemnic. Kto nie ma możliwości przybyć do kościoła zachęcamy do modlitwy w domu.
  4. We wtorek – wspomnienie św. Franciszka,
  5. W środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
  6. W piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  7. W środę na różaniec zapraszamy dzieci I komunijne wraz z rodzicami. Poświęcimy dla nich różańce, a po Mszy św. będzie spotkanie z rodzicami.
  8. Wizyty u chorych w czwartek od strony Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00.
  9. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i w piątek od godz. 16.00.
  10. Od piątku do niedzieli w naszej parafii będzie weekend modlitwy w intencji rodziny. Ikona św. Rodziny, którą będziemy gościć w naszej parafii niech będzie okazją do modlitwy z rodzinami i za rodziny naszej parafii: o umocnienie w dobrym tych rodzin, w których jest dobrze, o łaskę nawrócenia, pokuty, przemiany dla tych rodzin, w których dzieje się źle. W piątek wieczorem i w niedziele kazania wygłosi ks.  Paweł Gałuszka z Wydziału Duszpasterstwa Rodzin naszej diecezji.
  11. W przyszłą niedzielę po sumie będzie procesja różańcowa do 5 ołtarzy. Prosimy o przygotowanie ołtarzy według parafialnego zwyczaju.
  12. Bóg zapłać za ofiary złożone na duszpasterstwo młodzieży w naszej diecezji. Zebrano 2157 zł.