09 2022

1. Dziś ostatni dzień nawiedzenia Ikony św. Rodziny w naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 11.00 procesja różańcowa do 5 ołtarzy. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji rodzin.
  2. Po Mszach świętych można kupić miniaturę Ikony św. Rodziny. Są dwa rozmiary tej miniatury, a także wersja pozłacana. Cena od 110 do 140 zł. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na działalność Fundacji Towarzyszenia Rodzinie.
  4. W poniedziałek – bł. Angeli Truszkowskiej, założycielki Zgromadzenia sióstr Felicjanek,
  5. W czwartek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera,
  6. W sobotę – wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła.
  7. W II piątek miesiąca o godz. 16.20 wypominki roczne, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XXII Dzień Papieski. Po Mszach św. będzie składka do puszek na Papieskie Dzieło Nowego Tysiąclecia, które wspiera stypendiami zdolną młodzież z małych ośrodków.
  9. Bardzo serdecznie dziękuję pewnej osobie, która chce zachować anonimowość za zrobienie remontu ubikacji przy kościele i zrobiła to nieodpłatnie.