30 2022

1. W dzisiejszą niedzielę przypada Uroczystość Poświęcenia Kościoła po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i śpiew: Ciebie Boga Wysławiamy. O godzinie 16.00 nabożeństwo różańcowe.
  2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i tradycyjnie w ten dzień o 14.00. Po tej mszy św. będzie procesja na cmentarz, a tam modlitwy za zmarłych. Natomiast o godz. 19.00 będzie na cmentarzu różaniec, który ofiarujemy za zmarłych. Serdecznie zapraszam.
  3. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. To dzień modlitwy za naszych braci i siostry cierpiących w czyśćcu. Msze święte dzień o godz. 7.00, 9.00 i 17.00.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień zaduszny Kościół daje możliwość zyskania odpustu zupełnego, który można ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące.  Aby zyskać odpust zupełny trzeba spełnić następujące warunki: należy nawiedzić świątynię, odmówić modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga oraz wypełnić inne warunki takie jak: być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć komunię św. i pomodlić się  według intencji Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada można także zyskać odpust nawiedzając cmentarz i modląc się za zmarłych.
  5. Od 3 do 8 listopada codziennie będą Msze św. o godz. 17.00. Wcześniej bo o 16.30 będą wypominki jednorazowe wraz z modlitwą różańcową za wypominanych.
  6. Wypominki roczne będą czytane przez cały rok w II piątek miesiąca wraz z modlitwą różańcową, po niej będzie Msza św. w intencji wypominanych.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź święta w piątek godz. 16.00. Ponadto spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św.
  8. Wizyta u chorych w czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00.
  9. W I sobotę o godz. 16.00 spotkanie Róż Różańcowych; konferencja i modlitwa za zmarłych.
  10. Bardzo serdecznie dziękuję za zrobienie porządku przed cmentarzem.
  11. Bardzo proszę strażaków o zabezpieczenie ruchu przed cmentarzem w Uroczystość Wszystkich Świętych.