sty 26 2020

1. Dziś przypada Niedziela Słowa Bożego. Ustanowił ją papież Franciszek a jej celem jest zwrócenie naszej uwagi na potrzebę czytania Biblii i kształtowania naszego życia według jej wskazań. Słowo Boże powinno być podstawą naszej wiary, a jego rozważanie odkrywaniem Boga w naszym życiu.
  • We wtorek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła
  • W piątek – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
  1. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Spotkanie Róż Różańcowych o godz. 16.00 w kościele.
  2. W przyszłą niedzielę 2 lutego młodzież z KSM-u zaprasza na Wieczór Uwielbienia. O godz. 16.00 Msza św., a po niej adoracja – modlitwa prowadzona przez młodzież. Zapraszamy.
  3. Spotkanie dla dzieci z klas III i ich rodziców, które zostało odwołane w zeszłym tygodniu będzie po feriach zimowych 12 lutego w środę na Mszy św. o godz. 17.00.
  4. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:
  • W poniedziałek 27.01. od godz. 14.00 – dalszy ciąg od Restauracji Grzybek do p. Gruszowskiej
  • We wtorek 28.01. od godz. 10.00 – rozpoczęcie u p. Mleczków, Nychówka, domy pod Nychówką do p. Józefa Talagi.