lut 09 2020

1. Rozpoczynamy dziś nabożeństwo 40-godzinne, które ma nas przygotować na nadchodzący Wielki Post. Po Mszy św. o godz. 11.00 do godziny 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do modlitwy adoracyjnej wszystkich parafian w dogodnym dla siebie czasie.
  • W poniedziałek – wspomnienie św. scholastyki, dziewicy
  • We wtorek – wspomnienie NMP z Lourdes
  • W piątek – święto Świętych Cyryla mnicha i Matodego biskupa, patronów Europy
  1. We wtorek na godzinę 10.00 zapraszamy chorych i starszych parafian na Mszę św. z okazji wspomnienia NMP z Luordes. W to wspomnienie obchodzimy Światowy Dzień Chorych. Pół godziny przed Mszą św. będzie okazja do spowiedzi.
  2. W środę na wieczorną Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz ze swoimi rodzicami. Będzie to kolejne z serii spotkań przed przyjęciem sakramentów pokuty i Eucharystii, na którym poświęcimy książeczki dla dzieci. Po Mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.
  3. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. O godz. 16.20 różaniec za zmarłych i Msza św. za wypominanych w rocznych wypominkach.

Ogłoszenie społeczne:

W poniedziałek 10 lutego 2020 o godz. 19.00 w remizie OSP Stróża odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców Stróży i okolic pod tytułem: „Darmowy prąd ze słońca”. Recz będzie o systemach fotowoltanicznych, dotacjach w wysokości 5000 zł i ogrzewaniu domów za pomocą pomp ciepła.