mar 08 2020

2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15 i Drogi Krzyżowe odprawiane w piątki o godz. 15.30 dla dzieci, dla dorosłych po Mszy św. O godz. 17.00 i o godz. 19.00 dla młodzieży. Niech modlitwa będzie inspiracja dla pracy nad sobą w tym świętym czasie danym nam przez Boga.
  2. W zakrystii u siostry są do nabycia Baranki wielkanocne Caritasu. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na działalność tej największej w Polsce organizacji charytatywnej.
  3. Na stoliku z gazetami jest skarbonka do której można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  4. W piątek o godz. 14.45 będzie kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VIII SP nr 1.
  5. Grupa teatralna Misterium w Myślenicach zaprasza na misterium Męki Pańskiej pt. „W nim było życie”. Terminy spektakli są na plakacie przed kościołem i na stronie facebookowej Grupy Misterium.

Ogłoszenie społeczne:

15 marca (w przyszłą niedzielę) w Stróży w Strażnicy OSP o godz. 9.30 odbędzie się zebranie Wspólnoty Leśnej.