wrz 15 2019

Ogłoszenia duszpasterskie – 24 Niedziela Zwykła

15.09.2019

• W poniedziałek – wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa
• W środę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika
• W piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Teagon prezbitera, Pawła Chong Hasang i towarzyszy
• W sobotę – św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
2. Spotkania dla młodzieży, która 17 października przyjmie Sakrament Bierzmowania będą w środy o godz. 19.30. Będą trzy spotkania w środy i trzy spotkania bezpośrednio przed Bierzmowaniem: 14, 15 i 16 października.
3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca i tradycyjnie będzie całodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po porannej Mszy św. i zakończy przed wieczorną Eucharystią.
4. W najbliższą sobotę o godz. 9.00 spotkanie wszystkich lektorów i ministrantów. Serdecznie zapraszam.
5. Jeżeli są chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami to zapraszam ich i w miarę możliwości przynajmniej jednego rodzica na pierwszą zbiórkę kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
6. Przypominam o pielgrzymce członków Żywego Różańca do Krakowa – Łagiewnik. Zapisy w zakrystii. Szczegóły programu na plakacie przed kościołem.