wrz 29 2019

Ogłoszenia duszpasterskie – 26 Niedziela Zwykła

29.09.2019

1. Dziś po Mszach św. przed kościołem jest zbiórka na leczenie czteroletniego Patryka z Koźmic Małych, który cierpi na guza mózgu. Zbiórka pomoże sfinansować terapię protonową w klinice w Niemczech.
2. We wtorek rozpoczyna się październik i nabożeństwa Różańcowe. W tym tygodniu będą odprawiane w godz. 18.00, po nabożeństwie będzie Msza święta. W najbliższą niedzielę Nabożeństwo Różańcowe będzie połączone z procesją wokół kościoła do pięciu ołtarzy. Procesja różańcowa będzie po Mszy św. o godz. 11.00. Proszę o przygotowanie ołtarzy tak jak to bywało w poprzednich latach. Serdecznie zapraszamy wszystkich dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnej modlitwy różańcowej. Dzieci będą otrzymywały okolicznościowe obrazki za udział w nabożeństwie. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele lub w rodzinie. Warunki: -trzeba odmówić pięć dziesiątków bez przerwy, -do modlitwy ustnej dodać rozmyślanie tajemnic różańcowych.
3. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania będzie w środę o godz. 19.30. Po tym spotkaniu (około 20.30) będzie spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź jak zawsze pół godziny przed każdą Mszą św. i w piątek od godz. 17.00.
5. Odwiedziny chorych w środę od strony Trzebuni, a w czwartek od Małej Gromady. Odwiedziny rozpoczną się od godz. 9.00.
6. Spotkanie KSM-u w piątek o godz. 19.30. Młodzież zaprasza tych, którzy chcieliby zobaczyć jak wyglądają spotkania lub dołączyć do KSM-u.
7. W I sobotę zapraszam na wspólną modlitwę Róże Różańcowe. O godz. 17.30 rozpoczniemy nasze spotkanie od konferencji, o godz. 18.00 Różaniec prowadzony przez Róże Różańcowe.
8. Od przyszłej niedzieli Msza św. popołudniowa będzie o godz. 16.00.
9. Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy zatroszczyli się o porządek przy wejściu na cmentarz.