kw. 13 2020

Poniedziałek Wielkanocny

1. Bardzo serdecznie dziękuję za przygotowanie dekoracji świątecznych, zrobienie porządku przed świętami w kościele, z codzienną wieczorną dezynfekcję kościoła, za ofiarowane do kościoła kwiaty. Powinienem teraz wymienić osoby, które to wszystko zrobiły, ale wolą zostać anonimowe. W każdym razie wielki Bóg zapłać za przygotowanie kościoła do świąt. Dziękuję również za ofiary złożone na kościół te do skrzynek w kościele i te na konto parafialne.
  2. Dalej obowiązują obostrzenia związane z epidemią. Tylko 5 osób może być wewnątrz kościoła na Mszy świętej. Nie wlicza się w tą liczbę obsługi. Prosimy respektować te wymogi i dziękuję tym, którzy ze zrozumieniem do tego podchodzą. Chodzi o nasze zdrowie. We Mszy można uczestniczyć stojąc przed kościołem. Należy zachować tylko odpowiednie odległości między sobą.
  3. Msze św. są rano i wieczór, aby większa ilość osób mogła być na Eucharystii. Prosimy, aby na Mszę przychodziły osoby, które mają zamówioną intencję.
  4. Codziennie godzinę przed wieczorną Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu.
  5. Kościół jest otwarty cały dzień. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracje Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 15.00 i potrwa do wieczornej Mszy św. Z racji Oktawy Wielkanocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Okazja do spowiedzi świętej codziennie pół godziny przed każdą Mszą św. w salce przy kościele.