maj 17 2020

6 Niedziela Wielkanocna

1. W związku z trwającą epidemią zostały poluzowane kolejne obostrzenia wprowadzone przez władze państwowe. W kościołach może przebywać teraz 1 osoba na 10 m2. Oznacza to, że w naszym kościele może jednorazowo gromadzić się 31 osób nie licząc obsługi liturgicznej. Zapraszam więc do kościoła proszę jednak pamiętać o maseczkach i o zachowaniu odpowiednich odległości między sobą. W przypadku większej ilości osób można stanąć przed kościołem uczestnicząc w nabożeństwie i zachowując wspomniane zasady bezpieczeństwa.
  2. W poniedziałek, we wtorek i w środę przypadają Dni Krzyżowe czyli dni modlitwy o urodzaje i za kraje głodujące. W naszej parafii te modlitwy będą się rozpoczynać się o godz. 18.00.
  3. I komunia św. będzie w tym roku w trzech terminach w niedziele 21 i 28 czerwca oraz 5 lipca.
  4. Msze odprawiamy codziennie rano i po południu.
  5. Nabożeństwa majowe o godz. 18.00, a w niedzielę o godz. 17.00.
  6. Kościół otwarty jest cały dzień. Zapraszamy do indywidualnej modlitwy. Pół godziny przed popołudniowa Mszą świętą wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. Co tydzień transmisja niedzielnej Mszy św. z naszego kościoła o godz. 11.00 za pośrednictwem naszej strony facebookowej. Przez pół godziny po zakończeniu transmisji Mszy św. jest możliwość przyjęcia komunii świętej w kościele.