sie 02 2020

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Z tej racji adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Odwiedziny chorych w środę od strony Trzebuni i w czwartek od Małej Gromady. Początek od godz. 9.00. Przyjadę do tych osób, które potwierdziły chęć przyjęcia księdza w czasie poprzednich wizyt. Jeśli ktoś by chciał, aby do niego przyjechać lub ma obawę przed przyjęciem księdza w związku z sytuacją epidemiologiczną to proszę o kontakt telefoniczny.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź codziennie pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od 17.00.
  • We wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • W czwartek – święto Przemienienia Pańskiego
  • W sobotę -wspomnienie św. Dominika, prezbitera.
  1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 będą dożynki parafialne.
  2. W związku z dożynkami nie będzie w II niedziele sierpnia chrztów na Mszy o godz. 11.00. Uroczystą Mszę chrzcielna przeniesiemy na III niedzielę sierpnia, ale gdyby ktoś miał przygotowane uroczystości na 9 sierpnia to proszę o kontakt w kancelarii. Katecheza przed chrzcielna będzie w środę po Mszy św. wieczornej 5 sierpnia.
  3. W związku ze wzrostem zachorowań na coronowirusa w ostatnich dniach przypominamy o zasadach bezpieczeństwa w kościołach; o konieczności posiadania maseczki lub zachowania dystansu przynajmniej 1,5 metra od siebie. Nasz kościół jest dezynfekowany dwa razy w tygodniu.