sie 23 2020

1. Adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed każdą wieczorną Mszą św. Zapraszamy do modlitwy adoracyjnej i dziękczynnej.
  2. W naszej parafii witamy s. Cecylianę, która będzie pełnić obowiązki przełożonej domu zakonnego i zakrystianki. Życzymy siostrze zadowolenia z pracy w naszej parafii i życzliwości nas wszystkich i Bożego błogosławieństwa. Żegnamy s. Martynę. Dziękujemy siostrze za posługę i pracę w naszej parafii. Życzymy wielu łask Bożych na nowej placówce.
  • W poniedziałek – święto św. Bartłomieja apostoła,
  • W środę – Uroczystość NMP Częstochowskiej. W ten dzień będą Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W Tę uroczystość czcimy patronkę naszej parafii, to jakby drugi odpust w naszej parafii,
  • W czwartek wspomnienie św. Moniki
  • W piątek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
  • W sobotę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  1. Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na pomoc dla mieszkańców Bejrutu. Zebrano 3623 zł i 6 €. Pieniądze zostały przekazane na konto Caritasu, który zajmie się organizowaniem konkretnej pomocy.