wrz 13 2020

1. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy w ubiegłym tygodniu pomagali w opróżnieniu starych zabudowań gospodarczych i zrobieniu porządku z drewnem przy plebanii. Praca poszła bardzo sprawnie. Zrobiono więcej niż było w planie, a niektórzy pracowali parę dni. Bóg zapłać za pomoc.
  • W poniedziałek – święto podwyższenia Krzyża Świętego,
  • We wtorek – wspomnienie NMP Bolesnej,
  • W środę – wspomnienie świętych męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa,
  • W piątek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika.
  1. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00.
  2. Spotkania KSM-u w naszej parafii odbywają się w piątki po Mszy św. wieczornej. Młodzież, która chciałaby pogłębić swoją wiarę i przeżywać ją we wspólnocie serdecznie zapraszamy do włączenia się w grupę KSM-u.
  3. Od października ruszy przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży z klas VIII. Proponujemy spotkania w małych grupach w poniedziałki i w soboty o godz. 18.00 (po Mszy św. wieczornej) Zapisy w zakrystii lub w kancelarii.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w zeszłą niedzielę do puszek na leczenie Zbigniewa z Jawornika. Zebrano 3415 zł.

Ogłoszenia społeczne:

1. Trwa nabór na bezpłatne warsztaty „Dzieci nasza przyszłością”. Celem spotkań jest wzmocnienie rodziców na drodze wychowania swoich pociech. Program składa się z 10 spotkań prowadzonych w formie warsztatowej, trwających 2 godziny zegarowe. Więcej informacji na plakatach przy kościele oraz na stronie gminy Lubień.
  2. Spotkanie informacyjne dla mieszkańców Stróży i okolic dotyczące fotowoltaniki pt. „Darmowy prąd ze słońca” odbędzie się we wtorek (15.09) o godz. 19.00 w budynku OSP w Stróży.