11 2020

1. Dziś przeżywamy kolejny XX Dzień Papieski. Po Mszy św. o godz. 11.00 dzieci i młodzież z naszej parafii przedstawią apel papieski. Po każdej Mszy św. będzie okazja do wsparcia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która stypendiami wspiera niezamożną młodzież z małych ośrodków. Z naszej parafii są osoby, który korzystają ze wsparcia Fundacji. Pieniądze można składać do puszek, które stoją przy wyjściu z kościoła na stoliku z gazetami.
  • We wtorek – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  • W czwartek – wspomnienie św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła
  • W piątek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
  • W sobotę – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  1. W Tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00.
  2. Rozpoczynają się spotkania młodzieży przygotowującej się do bierzmowania. Młodzież, która zapisała się na sobotę będzie miała spotkanie w sobotę po Mszy św. wieczornej czyli około godz. 18.00. Grupa poniedziałkowa niech poczeka jeszcze tydzień.