lis 22 2020

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata po Mszy św. o godz. 9.00 wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia się Sercu Jezusowemu.
  2. Dzisiaj przypada wspomnienie św. Cecylii patronki naszej siostry zakrystianki Cecyliany. Z okazji imienin życzymy siostrze Bożego błogosławieństwa, mocy Ducha Świętego, zdrowia i życzliwości nas wszystkich.
  3. W poniedziałek o godz. 17.45 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy I.
  4. We wtorek wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent. W związku z ograniczeniami dotyczącymi ilości osób nie będzie organizowanych specjalnych Rorat dla dzieci. W tym niezwykłym roku proponujemy Roraty rano tak jak to bywało w dawnych czasach.
  6. Przypominamy o ograniczeniach związanych z ilością osób w kościele, o konieczności posiadania maski. Msze św. w tygodniu są o godz. 7 i o 17.00. W sobotę wieczorem Msza św. niedzielna oraz dodatkowa Msza św. w niedzielę o 14.00. Co niedziele jest transmisja Mszy św. o godz. 9.00.