gru 13 2020

3 Niedziela Adwentu

1. Roraty w naszym kościele w tygodniu o godz. 7.00.
  2. Zachęcamy do spowiedzi przed świętami. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św. Proszę nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę. W tym roku nie będzie całodziennej przedświątecznej spowiedzi jak to bywało w poprzednich latach.
  3. W poniedziałek – wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy II w poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 17.45.
  5. W kościele można nabyć opłatki na stół wigilijny i świece Caritas. Ofiara z opłatków jest przeznaczona dla sióstr pracujących w naszej parafii, a ofiara ze świec na akcję Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom prowadzona przez krakowską Caritas.
  6. W tym tygodniu odwiedzę chorych. W czwartek od strony Małej Gromady, a w piątek od strony Trzebuni. Początek od godz. 9.00. Odwiedzę te osoby, które odwiedzałem do tej pory. Jeśli są jakieś nowe osoby, które chciałyby przyjąć księdza to proszę chętnych zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie. Jeśli ktoś nie chciałby odwiedzin księdza z powodu epidemii to również proszę to zgłosić telefonicznie.
  7. W trzeci piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 17.00.