gru 20 2020

4 Niedziela Adwentu

1. Roraty do czwartku codziennie rano o godz. 7.00.
  2. Możliwość spowiedzi pół godziny przed poranną i popołudniową mszą świętą.
  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. będzie tylko rano o godz. 7.00. Zachęcamy do religijnego przeżycia kolacji wigilijnej. Niech nie zabraknie modlitwy, czytania Pisma św. o Narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewu kolęd. Aniołowie zwiastowali pokój ludziom dobrej woli. Niech ten Boży pokój dotknie naszych serc.
  4. W Boże Narodzenie, aby mimo ograniczeń większa liczba parafian mogła uczestniczyć we Mszy św. Mszę będą w następującym porządku: odprawimy dwie Pasterki o godz. 22.00 i o północy, następnie Msze o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 14.00 i 16.00. Bardzo proszę mieć na uwadze ograniczenie ilości osób w kościele. Przypominamy o dyspensie ks. Arcybiskupa i o możliwości korzystania z transmisji Mszy św.
  5. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz SOS – ratowania życia dzieci nienarodzonych i utrzymanie domów samotnych matek w naszej diecezji.
  6. W święto św. Szczepana Msze jak w każdą niedzielę i dodatkowa Msza św. o godz. 14.00.
  7. W Święta i niedziele transmisja Mszy św. z naszego kościoła o godz. 9.00.
  8. Można jeszcze nabyć opłatki i świece Caritas na stół wigilijny.
  9. W tym roku nie będzie kolędy czyli wizyty duszpasterskiej z wiadomych wszystkim względów.