sty 03 2021

2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.
  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę i dodatkowa Msza św. o godz. 14.00. Na Mszach św. poświęcimy kredę i kadzidło.
  3. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. O godz. 16.20 wypominki roczne, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
  4. Od poniedziałku Msze św. w tygodniu będziemy odprawiać według zwykłego porządku w poniedziałek, we wtorek i w czwartek o godz. 7.00, a w środę, piątek i w sobotę o godz. 17.00. W niedzielę i święta będzie dodatkowa Msza o godz. 14.00 i transmisja Mszy św. o godz. 9.00, aż do odwołania ograniczeń związanych z epidemią.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

U sołtysa można wpłacać składkę ubezpieczeniową na rok 2021.