lut 21 2021

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15. Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 16.30 i o godz. 19.00. Za udział w Gorzkich Żalach i Drodze Krzyżowej można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W poniedziałek święto Katedry św. Piotra, apostoła.
  3. We wtorek będzie Msza św. wieczorna z kazaniem ku czci św. Józefa, po niej nabożeństwo do świętego Józefa.
  4. W tym roku znowu nie będzie rekolekcji wielkopostnych jakie znaliśmy do tej pory. Aby jednak nie rezygnować zupełnie z rekolekcji proponuję nauki rekolekcyjne w niedziele Wielkiego Postu. Od przyszłej niedzieli kazanie będą miały charakter rekolekcyjny. Rekolekcje, aby były dobrze przeżyte wymagają zaangażowania, podjęcia trudu modlitwy i refleksji. Zachęcam do tego we własnym, możliwym do zrealizowania zakresie. Oczywiście można skorzystać z licznych rekolekcji proponowanych w mediach i na stronach internetowych.
  5. W związku z epidemią nadal obowiązują ograniczenia dotyczące kościołów. Dlatego nadal transmitujemy Mszę św. o godz. 9.00 na naszym kanale na Youtube, odprawiamy dodatkową Mszę św. o godz. 14.00 i w sobotę Mszę wieczorną według formularza niedzielnego.
  6. Rodzina Mateusza Głowni z Raby Wyżnej składa serdeczne podziękowanie za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na leczenie chłopca. Zebrano: 2618 zł. Bóg zapłać.