lut 28 2021

2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś w Kościele Katolickim przypada Niedziela Misyjna. Jest to dzień modlitw w intencji misji i misjonarzy. Po Mszy św. można złożyć ofiarę przeznaczoną na wsparcie misji do skrzynki przy wejściu do kościoła.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.15. Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 16.30 i 19.00.
  3. W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy I o godz. 18.00.
  4. W czwartek – święto św. Kazimierza, patrona naszej archidiecezji.
  5. Wizyty u chorych: w czwartek od strony Małej Gromady, a w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00. Można zgłaszać chorych, którzy chcą być odwiedzeni przez księdza. Jeśliby ktoś z odwiedzanych, w związku z pandemią – odczuwał obawę przed zarażeniem i nie chciał, aby ksiądz go odwiedził proszę dać znać telefonicznie.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św., a w piątek od godz. 16.00.
  7. W I sobotę o godz. 16.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Za tydzień będzie w naszej parafii możliwość zakupienia „Ewangelii na każdy dzień”. Bliższe informacje w przyszłą niedzielę.
  9. Na stronie internetowej naszej parafii i na stronie facebookowej naszej parafii będziemy zamieszczali krótkie rozważania oparte o niedzielne czytania.