kw. 18 2021

3 Niedziela Wielkanocna – 18.04.2021

1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Biblijny. To zachęta do docenienia znaczenia Biblii i okazja do podjęcia trudu jej czytania i rozważania.
  2. W piątek Uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości w ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Zostało zmodyfikowane nagłośnienie w kościele, dodano dwa głośniki z tyłu kościoła. Mamy nadzieję, że dzięki temu poprawi się jakość dźwięku i lepiej będzie słychać.
  4. W dalszym ciągu obowiązują ograniczenia związane z epidemią, więc w dalszym ciągu kontynuujemy transmisję Mszy św. w niedziele o godz. 9.00 i dodatkową Mszę św. o godz. 14.00.
  5. Straż Pożarna dostarczyła na każdą parafię sporą ilość jednorazowych maseczek. Rozdawaliśmy je przy okazji święcenia pokarmów, ale wiele jeszcze zostało. Jeśli ktoś potrzebuje maseczki dla siebie i swoich najbliższych można zgłosić się po nie do zakrystii. Te maseczki są bezpłatne.