maj 09 2021

6 Niedziela Wielkanocna

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu o godzinie 18.00, a w niedziele o 17.00. Po nabożeństwie Msza św. Zachęcamy do odprawiania majówek przy kapliczkach.
  2. W poniedziałek spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy II o godz. 19.00.
  3. Spotkania dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będą o godz. 16.00, we wtorek dla dzieci, które przyjmą komunię o godz. 9.30 i w środę dla dzieci, które przyjmą komunię o godz. 11.30.
  4. We wtorek przypada 2 rocznica śmierci ks. Wiesława Hajto. Wieczorna Msza św. zostanie odprawiona w jego intencji. Zostanie też odsłonięta okolicznościowa tablica w kościele, a po Mszy św. udamy się do grobu śp. ks. Proboszcza, aby zapalić znicz i pomodlić się w jego intencji.
  5. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje. Przed majówką o godz. 17.45 odprawimy procesje wokół kościoła z modlitwami o urodzaje i za kraje głodujące.
  6. Próba dla dzieci przeżywających rocznicę komunii św. będzie w piątek o godz. 15.30 dla dzieci ze SP nr 1 i o 16.30 dla dzieci ze SP nr 3.
  7. W II piątek o godz. 17.20 wypominki roczne, a po nich nabożeństwo majowe i Msza św. w intencji wypominanych.
  8. W sobotę na godz. 19.00 zapraszam młodzież, która w wakacje ukończyła kurs przygotowujący do bierzmowania z klas I szkoły ponadpodstawowej i oczekuje na ten sakrament bierzmowania.