maj 16 2021

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Jutro rozpoczyna się septenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z kl. VIII ze wszystkich grup.
  3. Próby dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. będą o godz. 16.00  we wtorek dla dzieci, które przyjmą komunie o godz. 9.30 i w środę dla dzieci, które przyjmą komunię o godz. 11.30.
  4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 będzie rocznica komunii św. Próby dla dzieci będą w środę o godz. 15.00 dla dzieci ze SP nr 1 i w czwartek o godz. 16.00 dla dzieci ze SP nr 3.
  6. Bardzo proszę o kontakt osobę, która w przyszłą niedzielę zamówiła intencję o godz. 9.00.
  7. W związku z epidemią covid-19 poluzowano wiele obostrzeń, które dotychczas obowiązywały. W sytuacji kościoła nadal obowiązują te same ograniczenia: konieczność posiadania maski w kościele, zachowanie odległości i limit osób. Jedyne ułatwienia to nie trzeba nosić maski na zewnątrz kościoła. Nadal więc transmitujemy Mszę św. w niedzielę o godz. 9.00 i odprawiamy dodatkową Mszę św. o godz. 14.00.
  8. Od 22 do 29 maja w Sanktuarium myślenickim będą uroczystości związane z peregrynacją obrazu Matki Bożej Solidarności Robotników i relikwii bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Program peregrynacji jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii Narodzenia NMP w Myślenicach.