cze 06 2021

10 Niedziela Zwykła – 6.06.2021

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego i pięknego przebiegu procesji Bożego Ciała: strażakom, budowniczym ołtarzy, dzieciom, służbie liturgicznej, asystom, panu organiście, siostrom oraz wszystkim za liczny udział. Bóg zapłać.
  2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 17.00.
  3. Trwa Oktawa Uroczystości Bożego Ciała. Po nabożeństwie czerwcowym procesja eucharystyczna wokół kościoła. W czwartek w ostatni dzień Oktawy Bożego Ciała poświęcimy wianki i zioła. Dziś procesja będzie po Mszy św. o godz. 11.00.
  4. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy II.
  5. Kalendarz tygodnia:
  6. We wtorek – wspomnienie św. Jadwigi Królowej
  7. W piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości w ten dzień nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  8. W sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  9. Wizyty u chorych w czwartek od strony Małej Gromady, a w piątek od strony Trzebuni. Początek od godz. 9.00.
  10. W II piątek miesiąca wypominki roczne za zmarłych o godz. 17.20 i Msza w intencji wypominanych.