cze 27 2021

1. Zgodnie z zarządzeniem księdza arcybiskupa Marka Jędraszewskiego dziś w całej diecezji po Mszach św. zostanie przeprowadzona zbiórka na pomoc poszkodowanym w pożarze w Nowej Białej.
  2. Do końca czerwca odprawiamy nabożeństwa czerwcowe w niedzielę o godz. 17.00 i w tygodniu o godz. 18.00. We wtorek z powodu bierzmowania Nabożeństwo czerwcowe odprawimy po Mszy św. o godz. 9.00. W środę na zakończenie nabożeństw czerwcowych zostanie odprawiona procesja wokół kościoła.
  3. Kalendarz tygodnia:
  4. W poniedziałek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
  5. We wtorek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 17.00. Na Mszy św. o godz. 17.00 Ks. Bp. Robert Chrząszcz udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii.
  6. W sobotę – święto św. Tomasza, apostoła.
  7. Spowiedź dla bierzmowanych będzie w poniedziałek od godz. 9.00.
  8. Wizyty u chorych w czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00.
  9. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i w piątek od godz. 17.00.
  10. W I sobotę miesiąca spotkanie Róż Różańcowych o godz. 17.00 adoracja i wspólny różaniec.
  11. Mama Klaudii Mistarz serdecznie dziękuje za ofiary złożone w ostatnią niedzielę na leczenie i rehabilitację córki. Zebrano 2686,56 zł. Msza św. w intencji ofiarodawców zostanie odprawiona 23.08.2021 o godz. 7.00.
  12. Niestety w tym roku nie ma już w naszej parafii wolnych intencji mszalnych. Nowa książka z intencjami będzie po wakacjach.
  13. Przypominamy, że trwają wybory do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. Głosy można składać do skrzynki przy wejściu do kościoła. Wybieramy kandydatów ze swojego rejonu. Każda rodzina może głosować na jedną osobę. Proszę koniecznie zaznaczyć z jakiej roli jest kandydat.
  14. Znowu na cmentarzu pojawiły się śmieci. Do kontenera i z tyłu cmentarza ktoś wyrzucił eternit. Cmentarz nie jest wysypiskiem śmieci i chyba nikt nie chciałby, żeby jego bliscy czy on sam leżeli po śmierci w śmieciach. Choć zapewne nie dotyczy to tej osoby, która wywala swoje śmieci na cmentarz.