lip 04 2021

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  4. W czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  5. W piątek o godz. 17.20 wypominki roczne i Msza św. w intencji wypominanych w rocznych wypominkach.
  6. Zbiórka do puszek na poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej wyniosła 9683 zł 05gr. Pieniądze zostały przelane na konto wskazane przez Ks. Arcybiskupa. Bóg zapłać za ofiary.
  7. Bóg zapłać za dar pieniężny rodziców młodzieży bierzmowanej na potrzeby naszej parafii.
  8. Jeszcze dziś można składać głosy na kandydatów do Rady Duszpasterskiej. Oddając głos na kandydatów ze swojego rejonu proszę koniecznie zaznaczyć, z której roli jest kandydat.
  9. Młodzież, która przystąpiła we wtorek do bierzmowania jest proszona o uzupełnienie indeksów, które otrzymała w szkole. Należy w nich uzupełnić informację o bierzmowaniu. Można przychodzić w czasie pracy kancelarii parafialnej i po Mszach świętych.