sie 22 2021

2. We wtorek – święto św. Bartłomieja, apostoła,
  3. W czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej – Msze św. będą o godz. 7.00 i o 18.00.
  4. W piątek – wspomnienie św. Moniki,
  5. W sobotę – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i Doktora Kościoła.
  6. Trwa nowenna przed beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego. Zapraszamy do śledzenia nauczania Prymasa Tysiąclecia na naszej stronie facebookowej.
  7. W najbliższą sobotę w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się coroczna pielgrzymka młodzieży: Służby Liturgicznej, Ruchu Światło – Życie, Domowego Kościoła, Apostolstwa Młodzieży, KSM-u, Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej. Chętnych do wspólnego wyjazdu na tę pielgrzymkę proszę o zgłoszenie się do zakrystii po Mszy św.
  8. W przyszłą niedzielę w naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 będziemy  dziękować za tegoroczne zbiory – dożynki.
  9. We wtorek – jeśli pozwoli pogoda – planowane są przy kościele prace ziemne: przerzucenie ziemi za ogrodzenie z tyłu kościoła i wyrównanie terenu przy garażu koło plebanii. Jeśli znalazło by się 2 lub 3 panów do pomocy to proszę zgłosić się po Mszy do zakrystii.