wrz 05 2021

1. W parafiach naszej archidiecezji Caritas Polska organizuje zbiórkę do puszek na pomoc dla Afgańczyków.
  2. Spotkanie scholii parafialnej będzie się we wtorek o godz. 16.00 w salce parafialnej.
  3. W środę święto Narodzenia NMP.
  4. W II piątek miesiąca o godz. 17.20 wypominki roczne, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
  5. Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Krzysztofowi, który ufundował kolejne dwa ornaty maryjne dla naszej parafii.
  6. 25 września w sobotę w Łagiewnikach odbędzie się XII pielgrzymka Żywego Różańca. Rozpoczyna się ona o godz.10.00, a kończy Mszą św. o godz. 12.00. Planujemy wspólny wyjazd z naszej parafii na to wydarzenie. Bardzo proszę o zapisywanie się chętnych na wyjazd w zakrystii lub kancelarii. Szczegóły i koszty podam w przyszłą niedzielę.