wrz 12 2021

1. Dziś po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W poniedziałek – św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła,
  4. We wtorek – święto podwyższenia Krzyża Świętego,
  5. W środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej,
  6. W czwartek – wspomnienie świętych Korneliusza papieża i Cypriana biskupa,
  7. W sobotę – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i KSM-u
  8. W III piątek miesiąca od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. wystawienie i Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszam na pierwsze spotkanie nowo powołanej Rady Duszpasterskiej naszej Parafii. Spotkanie będzie na plebanii. Jednocześnie dziękuję tym, którzy brali udział w pracach poprzedniej Rady wspierając dwóch proboszczów. Bóg zapłać.
  10. Trwają zapisy na pielgrzymkę Żywego Różańca do Łagiewnik. Pielgrzymka będzie 25 września.
  11. W zeszłym tygodniu do puszek przy kościele zebrano 1490 zł 71 gr. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na wsparcie działań Caritas Polska w Pakistanie i Iranie oraz na potrzeby uchodźców i migrantów przebywających w Polsce. Caritas prowadzi 3 Centra Pomocy migrantom i uchodźcom w Szczecinie, Kaliszu i w Warszawie. Pieniądze zostały przelane na wskazane konto. Bóg zapłać za ofiarność.