03 2021

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. O godz. 16.00 odprawimy procesję różańcową do 5 ołtarzy. Po procesji Msza św. Prosimy o przygotowanie ołtarzy według przyjętego zwyczaju.
  4. W poniedziałek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu,
  5. We wtorek – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy,
  6. W czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej,
  7. W sobotę – wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
  8. Przypominamy, że od 1 października Msze św. wieczorne odprawiamy po różańcu, który jest w dzień powszedni o godz. 17.00, a w niedziele  o godz.16.00. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe dzieci, młodzież i starszych.
  9. W poniedziałek na różaniec szczególnie gorąco zapraszamy dzieci, które przygotowują się do I komunii św. wraz z rodzicami. Poświęcimy i rozdamy im różańce, a po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców.
  10. Bardzo serdecznie dziękuję za sprzątanie przed cmentarzem, przycięcie krzewów. Bóg zapłać. Na cmentarzu jest już woda, można z niej korzystać. Proszę nie zapomnieć zakręcać wody. Wkrótce zrobimy tam nowy kran, taki aby nie było możliwości wypuszczenia całej wody ze studni.