17 2021

2. W poniedziałek – święto św. Łukasza Ewangelisty,
  3. W środę – uroczystość Jana Kantego, patrona archidiecezji krakowskiej,
  4. W piątek – uroczystość Jana Pawła II. Z racji uroczystości w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W zeszłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającą zdolną i niezamożną młodzież  zebrano 1860 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto fundacji. Bóg zapłać.
  6. Od dzisiejszej niedzieli przyjmujemy na Wypominki roczne i jednorazowe. Na kartce proszę zaznaczyć jakie to wypominki. Wypominki jednorazowe będą czytane na cmentarzu i w listopadzie w czasie różańca za zmarłych. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  7. Na naszym parafialnym cmentarzu w okolicach Wszystkich Świętych na niektórych grobach pojawią się karteczki z prośbą o kontakt z kancelarią parafialną w sprawie grobu. Te karteczki będą na grobach zaniedbanych, lub nieopłaconych, lub może opłaconych, ale nie zostało to odnotowane. Chcemy zrobić inwentaryzację grobów na cmentarzu. Po 20 latach od pochówku gdy grób jest zaniedbany i opuszczony można go zlikwidować i przeznaczyć na grób dla innej osoby.
  8. Od dzisiejszej niedzieli po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do zwyczaju, że w III niedzielę miesiąca składkę zbierają przedstawiciele Rady Duszpasterskiej naszej parafii i jest to składka przeznaczona na inwestycje parafialne.
  9. W najbliższą niedzielę po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Rady Duszpasterskiej na które serdecznie zapraszam.